SYSTEM PROWIZJI

Prowizja jest przyznawana za zakupy dokonywane przez innych użytkowników, które odwiedziły sklep za pośrednictwem Twojego linku referencyjnego (reflinku). Za zakupy od osób, które wyłącznie zakupiły kawę bez rejestracji konta użytkownika otrzymasz 3% prowizji od wartości złożonego zamówienia na produkty Let’s Coffee.

prowizje

Jednak znacznie korzystniejsza jest dla Ciebie sytuacja, w której nowy klient sklepu Let’s Coffee założy konto użytkownika. Jest on wtedy zapisywany do Twojej struktury i od tego momentu za każde jego zamówienie otrzymasz prowizję w wysokości 3% od wartości złożonego zamówienia. Ale to nie wszystko – jeśli osoby z Twojego polecenia również polecą zakupy w Let’s Coffee innym, to te osoby również zostaną zapisane do Twojej struktury i za ich zakupy otrzymasz prowizję w wysokości 1,5% od wartości złożonego zamówienia. Robi się ciekawej? To zobacz teraz! Gdy osoby będące na drugim poziomie Twojej struktury również zaproszą kolejnych użytkowników do zakupów to za ich zakupy otrzymasz 0,5% prowizji od wartości złożonego zamówienia.

Najlepiej przedstawia to ta infografika

JEDNAK TO NIE WSZYSTKO!

Chcemy podwójnie docenić Twoje starania i przygotowaliśmy Poziomy, na których dorzucamy od siebie Bonusy. Dla przykładu – jeśli poziom Twojej prowizji podstawowej osiągnie 100 zł, my dorzucimy od siebie dodatkowe 50zł! I od tego momentu stan Twojego konta w Zyski z danego miesiąca zostanie powiększony ze 100 zł na 150 zł. Co ciekawe! Dzięki temu Bonusowi jesteś teraz bliżej osiągnięcia kolejnego Poziomu, ponieważ Bonusy sumują się! Bo gdy stan Twojego konta w Zyski z danego miesiąca naliczy łączną wartość 400 zł to my znów dorzucimy do Twojego konta kolejne pieniądze, jednak tym razem to będzie już 100zł! Te oraz kolejne etapy Poziomów oraz Bonusów przedstawiamy w poniższej tabeli:

* Wszystkie Prowizje, Poziomy oraz Bonusy są rozliczane w systemach comiesięcznych.

Aby mieć pewność, że system rozliczy zamówienia w danym miesiącu rozliczeniowym, powinny być one składane od godziny 01:00 pierwszego dnia miesiąca do godziny 22:30 ostatniego dnia miesiąca rozliczeniowego.

ZYSKI

Wypracowane przez Ciebie Zyski możesz sprawdzić na Twoim Koncie Partnera, w którym będą znajdować się one na trzech różnych kontach:

Zyski z danego miesiąca

tutaj gromadzą się Prowizje oraz Bonusy z danego miesiąca kalendarzowego.

Konto Buforowe

Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego wypracowana przez Ciebie kwota na koncie Zyski z danego miesiąca trafia na Konto Buforowe. W tym momencie konto Zyski z danego miesiąca zostaje zresetowane i możesz na nim znów gromadzić prowizję i bonusy w trakcie obecnego miesiąca. Środki na Koncie Buforowym pozostają przez kolejne 20 dni. Konto Buforowe jest niezbędne do weryfikacji, czy ktoś nie będzie chciał zwrócić zakupionych towarów, ponieważ każdy ma prawo do 14 dni na zwrot zakupów dokonanych przez Internet. Jeśli nikt nic nie zwróci to pełna wartość z konta Buforowego zostanie przeniesiona na konto Aktualnego salda do wypłaty. Natomiast jeśli jakieś produkty zostaną zwrócone, to przed przeniesieniem środków wartość przeniesienia zostanie proporcjonalnie pomniejszona.

Aktualne saldo do wypłaty

Tutaj 20 dnia miesiąca są przeksięgowywane środki z Konta Buforowego i od tej pory możesz je przekształcić na Kupon Rabatowy lub wypłacić przelewem na swoje konto bankowe. Kupony rabatowe możesz realizować na zakupy w naszym sklepie. Ważną informacją jest to, że wypłata środków na konto bankowe zostaje pomniejszona o odprowadzenie od niej niezbędnego podatku do Urzędu Skarbowego. Jeśli posiadasz działalność gospodarczą, to wypłaty możemy dokonać na podstawie otrzymanej od Ciebie Faktury Vat. Minimalna kwota do wypłaty na konto bankowe wynosi 100zł.

Polecaj i zarabiaj!

Dołącz do Let's Coffee!