Masz social media?
Zarabiaj z Let's Coffee!

fb icon

To takie proste

zarejestruj się

udostępnij swój reflink

zdobądź prowizję

wypłać pieniądze

Cześć!

Stworzyliśmy internetowy sklep z kawą. Nie mamy dużego wyboru kaw, ponieważ wybraliśmy tylko jeden aromatyczny gatunek, który z pewnością zasmakuje każdemu. Jest on dostępny w formie ziarnistej oraz mielonej. Nasza kawa jest idealna dla wielbicieli kaw czarnych, jak i mlecznych. Najważniejsze jednak co powinno Cię zainteresować to to, że stworzyliśmy system poleceń linków referencyjnych oparty na marketingu wielopoziomowym.

Co to oznacza i jak to działa?

W tradycyjnych modelach poleceń otrzymuje się prowizje wyłącznie jeśli ktoś kupi z Twojego polecenia. U nas jednak wyglada tak tak, że marketing wielopoziomowy pozwala na rozliczenie prowizji za zakupy również tych osób, które zostały zaproszone przez osoby pozyskane przez Ciebie. Działa to na trzech poziomach:
– pierwszy (bezpośrednio pod Tobą), na tym poziomie otrzymujesz 3% prowizji, oznacza to, że jeśli ktoś kupi jedną kawę za 39 zł otrzymasz 1.17 zł
– drugi (osoba zarejestrowana przez osoby znajdujące się u Ciebie na pierwszym poziomie), na tym otrzymujesz 1.5% prowizji, oznacza to, że jeśli ktoś kupi jedną kawę za 39 zł otrzymasz 0.58 zł
– trzeci (osoba zarejestrowana przez osoby znajdujące się u Ciebie na drugim poziomie), na tym otrzymujesz 0.5% prowizji, oznacza to, że jeśli ktoś kupi jedną kawę za 39 zł otrzymasz 0.19 zł
– jeśli ktoś zamówi bez rejestracji otrzymujesz 3% prowizji od zakupionych produktów
Hierarchia w strukturze jest dożywotnia, więc za każdym razem jeśli ktoś dokonuje zakupów to otrzymujesz za to prowizje. A co ważniejsze, to za każdym razem jeśli osoby z Twojego pierwszego i drugiego poziomu zapraszają kogoś nowego, to również są oni dopisywani u Ciebie na odpowiednich poziomach. By zacząć wystarczy zarejestrować się na naszej stronie, skopiować indywidualny link referencyjny, a następnie polecając nas w swoich social mediach zawsze go podawać. Jeśli ktoś się z niego zarejestruje to od razu trafia Twojej struktury bezpośrednio pod Tobą.

Cała sytuacja jest o tyle fajna, że wraz z przyrostem osób w Twojej strukturze z każdym dniem możesz zarabiać coraz więcej!

Zobacz jakie to proste..

Marta dowiedziała się, że kupując w Let’s Coffee może mieć pyszną kawę, a przy okazji zarobić trochę pieniędzy. W pierwszym miesiącu Marta poleciła i zaprosiła 50 znajomych, którzy postanowili spróbować naszej kawy i również zacząć zarabiać. Marta w tym momencie zarobiła 58,50 zł. Wydawałoby się, że jest to nie dużo, ale znajomi Marty polecili kawę również swoim znajomym i zachęcili do zarabiania. Każdy ze znajomych Marty zaprosił do swojej grupy po 20 znajomych. W tym momencie, grupa Marty liczy już 1050 osób. Dzięki temu Marta zarobiła 643,50 zł. I jak Ci się to podoba? To teraz pomyśl, że na tym się to nie skończyło, bo każda z tysiąca zaproszonych osób, poleciła kawę 10 swoim znajomym, za co Marta otrzymała prowizję. Teraz grupa Marty liczy już 11150 osób, dzięki czemu Marta zarobiła 2593,50 zł. Będzie zarabiać tyle miesięcznie przy regularnych zakupach swojej grupy. I to wszystko z polecenia kawy tylko 50 osobom.

Dołącz do Let's Coffee!